Bordsampa Markslöjd

Bordsampa Markslöjd
Bordsampa Markslöjd
Bordsampa Markslöjd
Bordsampa Markslöjd
Bordsampa Markslöjd
Bordsampa Markslöjd
Bordsampa Markslöjd
Bordsampa Markslöjd
Bordsampa Markslöjd
Bordsampa Markslöjd

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, Markslöjd, stomme i trä med original textilskärm, höjd ca 52 cm

smärre bruksslitage, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

884341

2021-03-08