Bokskåp jugend
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOKSKÅP, tidigt 1900-tal, jugend, beslag av koppar, benålat i grått, höjd ca 160, 113x30 cm, nycklar finns
Bruksslitage, senare bemålat, nedre skåpen är låsta och saknar nyckel, över skåpen med lås och nyckel
884343
2021-03-08