Bokskåp jugend

Bokskåp jugend
Bokskåp jugend
Bokskåp jugend
Bokskåp jugend
Bokskåp jugend
Bokskåp jugend
Bokskåp jugend
Bokskåp jugend
Bokskåp jugend
Bokskåp jugend

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOKSKÅP, tidigt 1900-tal, jugend, beslag av koppar, benålat i grått, höjd ca 160, 113x30 cm, nycklar finns

Bruksslitage, senare bemålat, nedre skåpen är låsta och saknar nyckel, över skåpen med lås och nyckel

884343

2021-03-08