Konsolbord empire 1800-talets första hälft

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KONSOLBORD, empire, 1800-talets första hälft, förgyllt och bronserat, marmorskiva, underrede i form av en lyra, svartmålad fotplatta, höjd ca 79, 41x97 cm

Smärre slitage, senare bronsering, lagningar

884363

2021-03-02