Larissa Stenlander akvarell med collage

Klubbat för:

6 800 SEK

2 000 SEK

LARISSA STENLANDER (född 1960): "Break a leg", signerad Larissa Stenlander, akvarell med collage 76x12,5 cm

884369

2021-03-02