Max Walter Svanberg

Max Walter Svanberg
Max Walter Svanberg

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MAX WALTER SVANBERG (1912-1994), akvarellerad och metallpräglad reproduktion med textilstoff,
signerad och numrerad 23/50, ur Misantropen, bildyta 91x61 cm.

Ej examinerad ur ram.

884376

2021-03-06