Larissa Stenlander akvarell med collage

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARISSA STENLANDER (född 1960): Lång tax , signerad Larissa Stenlander, blandteknik, 15,5x33 cm

884377

2021-03-04