Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KATARINA HÅRD (född 1954): "Samtal II", osignerad, a tergo daterad 1998, akryl på duk, ca 29,5x29,5 cm
884379
2021-03-04
Gör en kostnadsfri värdering här