Larissa Stenlander blandteknik med collage

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LARISSA STENLANDER (född 1960): "The power of teamwork", signerad Larissa Stenlander, numrerad 17/60, handkolorerad litografi med collage, ca 45x45 cm

884383

2021-03-04