Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LARISSA STENLANDER (född 1960): "The power of teamwork", signerad Larissa Stenlander, numrerad 17/60, handkolorerad litografi med collage, ca 45x45 cm
884383
2021-03-04
Gör en kostnadsfri värdering här