Olja på duk av Rogozny

Olja på duk av Rogozny
Olja på duk av Rogozny
Olja på duk av Rogozny
Olja på duk av Rogozny
Olja på duk av Rogozny
Olja på duk av Rogozny

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GUENA ROGOZNY (1948-2001): "Riksdagshuset", signerad Rogozny, daterad a tergo 1999, olja på duk, ca 124,5x88 cm

884386

2021-03-07