Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PATRICIA URQUIOLA, "Usame", soffbord, för Kartell, formgjuten plast, dekor av kvist, höjd 28, 84x40 cm
Slitage, repor, sprickor
884400
2021-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här