Edition Luxe Jaeger le Coultre Armbandsur
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
JAEGER LE COULTRE, armbandsur, Art Deco, 1930-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, senare läderrem ej original, serie nr. 458416, kaliber 407/2C, diam ca 16x23 mm
Åldersrelaterat slitage. Fungerar vid inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
884420
2021-03-28