Edition Luxe Jaeger le Coultre Armbandsur

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JAEGER LE COULTRE, armbandsur, Art Deco, 1930-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, senare läderrem ej original, serie nr. 458416, kaliber 407/2C, diam ca 16x23 mm

Åldersrelaterat slitage. Fungerar vid inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

884420

2021-03-28