Edition Luxe Universal Armbandsur 18K 1950-tal

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

UNIVERSAL, armbandsur, 18K, 1950-tal, automatiskt urverk, rödguld, plexiglas, ref nr. 1810036, serie nr. 10216-4, kaliber 138SS, diam ca 34.5 mm

Åldersrelaterat slitage. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

884421

2021-03-28