Matservis Bavaria Tirschenreuth
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATSERVIS, 53 dlr, Bavaria Tirschenreuth, 1900-talets mitt, porslin, dekor i blått och guld, bestående av: 11 mattallrikar, 11 djupa, 9 assietter, 9 efterrätt, bringare, såsbåt, 8 uppläggningsfat, 2 potatisskålar, soppterrin med lock och underfat
Nagg förekommer
884447
2021-03-07