Penselvaser ett par Kina

Penselvaser ett par Kina
Penselvaser ett par Kina
Penselvaser ett par Kina
Penselvaser ett par Kina
Penselvaser ett par Kina
Penselvaser ett par Kina
Penselvaser ett par Kina
Penselvaser ett par Kina
Penselvaser ett par Kina
Penselvaser ett par Kina
Penselvaser ett par Kina
Penselvaser ett par Kina

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PENSELVASER, ett par, Kina, 18/1900-tal, porslin, höjd ca 28 cm

1 st med sprickor samt lagningar

884451

2021-03-07