Girard Perregaux Armbandsur 1960-tal
Klubbat för:
4 600 SEK
3 000 SEK
GIRARD PERREGAUX, armbandsur, 1960-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, krona med monogram, präglad läderrem ej original, ref nr. 7555FA, verk nr. 574681, diam ca 18x21 (30) mm
Bruksslitage. Glas med repor. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
884453
2021-03-07