Silver gräddkanna Moskva 1836

Silver gräddkanna Moskva 1836
Silver gräddkanna Moskva 1836
Silver gräddkanna Moskva 1836
Silver gräddkanna Moskva 1836
Silver gräddkanna Moskva 1836
Silver gräddkanna Moskva 1836

Klubbat för:

170 EUR

Utropspris

200 EUR

GRÄDDKANNA, silver, Moskva 1836, invändigt förgylld och ben handtag, längd 13,5 cm, vikt 152 g

Slitage, mindre reparation, handtaget möjligen senare

884469

2021-03-09