Oljemålning Åke Andersson

Oljemålning Åke Andersson
Oljemålning Åke Andersson
Oljemålning Åke Andersson
Oljemålning Åke Andersson
Oljemålning Åke Andersson
Oljemålning Åke Andersson
Oljemålning Åke Andersson
Oljemålning Åke Andersson
Oljemålning Åke Andersson
Oljemålning Åke Andersson

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ÅKE ANDERSSON (född 1943): "Sergels Torg", signerad Åke Andersson, daterad 2002, olja på duk, ca 86x100 cm

884470

2021-03-03