Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Kvinna med fåglar, olja på duk, 30x25 cm

Dubblerad, krackeleringar

884471

2021-03-04