Klubbat för:
220 EUR
Utropspris
300 EUR
FRUKTKORG, silver, otydliga kontrollstämplar, empire 1800-talets första hälft, genombruten vinbladsdekor, snäckor i botten, längd 31,5 cm, vikt 202 g
884472
2021-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här