Empire fruktkorg i sliver

Empire fruktkorg i sliver
Empire fruktkorg i sliver
Empire fruktkorg i sliver
Empire fruktkorg i sliver
Empire fruktkorg i sliver
Empire fruktkorg i sliver
Empire fruktkorg i sliver
Empire fruktkorg i sliver
Empire fruktkorg i sliver
Empire fruktkorg i sliver
Empire fruktkorg i sliver
Empire fruktkorg i sliver

Klubbat för:

220 EUR

Utropspris

300 EUR

FRUKTKORG, silver, otydliga kontrollstämplar, empire 1800-talets första hälft, genombruten vinbladsdekor, snäckor i botten, längd 31,5 cm, vikt 202 g

884472

2021-03-07