Tre stycken ryor 1930/40-tal

Tre stycken ryor 1930/40-tal
Tre stycken ryor 1930/40-tal
Tre stycken ryor 1930/40-tal
Tre stycken ryor 1930/40-tal
Tre stycken ryor 1930/40-tal
Tre stycken ryor 1930/40-tal
Tre stycken ryor 1930/40-tal
Tre stycken ryor 1930/40-tal
Tre stycken ryor 1930/40-tal
Tre stycken ryor 1930/40-tal
Tre stycken ryor 1930/40-tal
Tre stycken ryor 1930/40-tal

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

RYOR, 3 st, 125 x 160 cm, 105 x 150 cm, 120 x 220 cm.

Bruksslitage.

884473

2021-03-07