Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BIBBI HERTZMAN-ERICSON (född 1931): "Mäster Hans", signerad Bi H-Eson, daterad 1984, olja på duk, ca 59x72 cm
884477
2021-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här