Oljemålning Bibbi Hertzman Ericson

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIBBI HERTZMAN-ERICSON (född 1931): "Mäster Hans", signerad Bi H-Eson, daterad 1984, olja på duk, ca 59x72 cm

884477

2021-03-03