Klubbat för:
400 EUR
Utropspris
300 EUR
TEKANNA, silver, Moskva 1839, invändigt förgylld, ben knopp och bakelit handtag, lägnd 23 cm, vikt 448 g
Slitage, senare handtag med liten skada.
884478
2021-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här