Silver tekanna Moskva 1839

Silver tekanna Moskva 1839
Silver tekanna Moskva 1839
Silver tekanna Moskva 1839
Silver tekanna Moskva 1839
Silver tekanna Moskva 1839
Silver tekanna Moskva 1839

Klubbat för:

400 EUR

Utropspris

300 EUR

TEKANNA, silver, Moskva 1839, invändigt förgylld, ben knopp och bakelit handtag, lägnd 23 cm, vikt 448 g

Slitage, senare handtag med liten skada.

884478

2021-03-09