Färglitografi Lennart Jirlow
2021-03-03
884479
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LENNART JIRLOW (1936-2020): Dans, signerad L Jirlow, numrerad 229/310, färglitografi, bildmått ca 54x38 cm