Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LEO REIS (1926-2001): Geometrisk komposition, väggbonad av ull, signerad Leo Reis, ca 195x165 cm
Ingår i temaauktionen sätt färg på ditt hem
Smärre slitage
884502
2021-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här