Barskåp NK
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BARSKÅP, 1900-talets andra hälft, Nordiska Kompaniet, chippendalestil, fanerat i valnöt och valnötsrot, inredning med hyllor och lådor, höjd ca 160, 107x47 cm
Nyckel finns
Fanerbortfall, invändigt slitage
884504
2021-03-02