Barskåp NK

Barskåp NK
Barskåp NK
Barskåp NK
Barskåp NK
Barskåp NK
Barskåp NK
Barskåp NK
Barskåp NK
Barskåp NK
Barskåp NK
Barskåp NK
Barskåp NK
Barskåp NK
Barskåp NK

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BARSKÅP, 1900-talets andra hälft, Nordiska Kompaniet, chippendalestil, fanerat i valnöt och valnötsrot, inredning med hyllor och lådor, höjd ca 160, 107x47 cm

Nyckel finns

Fanerbortfall, invändigt slitage

884504

2021-03-02