Taklampa i saturnusmodell
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAKLAMPA, saturnusmodell, 1900-talets slut, opalglas med klarglas med blästrad dekor, höjd ca 70, diameter 61 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, mindre nagg kring skärmen i klarglas förekommer, dammig
884506
2021-03-08