Taklampa i saturnusmodell

Taklampa i saturnusmodell
Taklampa i saturnusmodell
Taklampa i saturnusmodell
Taklampa i saturnusmodell
Taklampa i saturnusmodell
Taklampa i saturnusmodell

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKLAMPA, saturnusmodell, 1900-talets slut, opalglas med klarglas med blästrad dekor, höjd ca 70, diameter 61 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, mindre nagg kring skärmen i klarglas förekommer, dammig

884506

2021-03-08