Leo Reis väggbonad

Leo Reis väggbonad
Leo Reis väggbonad
Leo Reis väggbonad
Leo Reis väggbonad
Leo Reis väggbonad
Leo Reis väggbonad

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LEO REIS (1926-2001): Geometrisk komposition, signerad Leo Reis, väggbonad av ull, ca 190x160 cm

Ingår i temaauktionen sätt färg på ditt hem

Smärre slitage

884507

2021-03-08