Cidue, Italien stolar 8 st

Cidue, Italien stolar 8 st
Cidue, Italien stolar 8 st
Cidue, Italien stolar 8 st
Cidue, Italien stolar 8 st
Cidue, Italien stolar 8 st
Cidue, Italien stolar 8 st
Cidue, Italien stolar 8 st
Cidue, Italien stolar 8 st
Cidue, Italien stolar 8 st
Cidue, Italien stolar 8 st
Cidue, Italien stolar 8 st
Cidue, Italien stolar 8 st

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 8 st, Cidue, Italien, ca 1970-tal, svart läder, rygghöjd ca 100, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

884511

2021-03-08