Leo Reis väggbonad

Leo Reis väggbonad
Leo Reis väggbonad
Leo Reis väggbonad
Leo Reis väggbonad
Leo Reis väggbonad
Leo Reis väggbonad

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LEO REIS (1926-2001): Geometrisk komposition, väggbonad av ull, signerad Leo Reis, ca 220x260 cm

Ingår i temaauktionen Sätt färg på ditt hem

Smärre slitage

884512

2021-03-08