Soffbord 1950-tal

Soffbord 1950-tal
Soffbord 1950-tal
Soffbord 1950-tal
Soffbord 1950-tal
Soffbord 1950-tal
Soffbord 1950-tal
Soffbord 1950-tal
Soffbord 1950-tal
Soffbord 1950-tal
Soffbord 1950-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1950-tal, njurformat, fanerat i mahogny, fothylsor i mässing, höjd ca 54, 92x68 cm

Bruksslitage

884533

2021-03-02