WILLIAM ADOLPHUS KNELL: Fartyg i stormigt hav

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

WILLIAM ADOLPHUS KNELL (England, 1805-1875): Fartyg i stormigt hav, signerad Adolphus Knell, olja på pannå, 26,5x38 cm

Smärre färgbortfall

884551

2021-04-18