Henri Matisse efter

Henri Matisse efter
Henri Matisse efter
Henri Matisse efter
Henri Matisse efter

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HENRI MATISSE, (1869-1954) efter: "Zulma", 1958, signerad i trycket H Matisse -50, ur Verve nr 35-36, färglitografi, ca 29x22 cm

884556

2021-03-02