Joan Miro efter

Joan Miro efter
Joan Miro efter
Joan Miro efter
Joan Miro efter

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOAN MIRÓ (1893-1983): efter, Komposition, signerad i trycket Miró, färglitografi, bildmått ca 17x12 cm

884559

2021-03-02