Hans Sandell färglitografi

Hans Sandell färglitografi
Hans Sandell färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

HANS SANDELL (samtida), Komposition, signerad Hans Sandell, 19/250, färglitografi, bladmått ca 63x46

Kuntoraportti

Oramad

884565

Päivämäärä:

2021-03-02