Hans Sandell färglitografi
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
HANS SANDELL (samtida), Komposition, signerad Hans Sandell, 19/250, färglitografi, bladmått ca 63x46
Kuntoraportti
Oramad
884565
Päivämäärä:
2021-03-02