Carl Fredrik Reuterswärd "Non Violence" Skultuna
Klubbat för:
4 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934-2016), Skulptur, mässing, för Skultuna, Ur Non Violence-serien, monogramsignerad CFR, präglad Skultuna, ängd ca 6, höjd 5,5 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage, repor
884597
2021-03-08