Carl Fredrik Reuterswärd "Non Violence" Skultuna

Carl Fredrik Reuterswärd
Carl Fredrik Reuterswärd
Carl Fredrik Reuterswärd
Carl Fredrik Reuterswärd
Carl Fredrik Reuterswärd
Carl Fredrik Reuterswärd
Carl Fredrik Reuterswärd
Carl Fredrik Reuterswärd
Carl Fredrik Reuterswärd
Carl Fredrik Reuterswärd
Carl Fredrik Reuterswärd
Carl Fredrik Reuterswärd

Klubbat för:

4 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934-2016), Skulptur, mässing, för Skultuna, Ur Non Violence-serien, monogramsignerad CFR, präglad Skultuna, ängd ca 6, höjd 5,5 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage, repor

884597

2021-03-08