Okänd konstnär motiv med Karl Marx

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OKÄND KONSTNÄR, motiv med Karl Marx, osignerad, olja på duk, ca 75x56 cm

884602

2021-03-08