String hyllsystem

String hyllsystem
String hyllsystem
String hyllsystem
String hyllsystem
String hyllsystem
String hyllsystem

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

NILS & KAJSA STRINNING, hyllsystem, "String", 1960-tal, 5 gavlar, 40 hyllplan, gavlarnas höjd ca 217, hyllplanens längd: 1 plan 78x38, 24 st 78x20, 3 st 58x30, 12 st 58x20 cm

Bruksslitage

884605

2021-03-02