Kellerman Cabrio Super

Kellerman Cabrio Super
Kellerman Cabrio Super
Kellerman Cabrio Super
Kellerman Cabrio Super
Kellerman Cabrio Super
Kellerman Cabrio Super
Kellerman Cabrio Super
Kellerman Cabrio Super
Kellerman Cabrio Super
Kellerman Cabrio Super
Kellerman Cabrio Super
Kellerman Cabrio Super

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KELLERMANN CABRIO SUPER, 1950-tal, lackerad och litograferad plåt i blått och vitt, vändbar inredning från sedan till cabriolet, regleras med en spak undertill, ställbar framaxel, urverksdriven, längd 24 cm

Smärre lackskador

884609

2021-03-02