Remmare, 10 st

Remmare, 10 st
Remmare, 10 st
Remmare, 10 st
Remmare, 10 st

Klubbat för:

80 EUR

Utropspris

100 EUR

REMMARE, 10 st, gultonat lätt iriserande glas, 1900-talets första hälft, höjd 22,5 cm

Ett glas med kantnagg på fotringen

884642

2021-03-09