Kjell Engman skulptur
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
KJELL ENGMAN, skulptur, Kosta Boda, i form av man med rock och hatt, sandgjuten glasmassa med infälld dekor, på träsockel med belysning, numrerad 7264819, signerad ´ Kosta Boda Kjell Engman lim ed 60 ex´, höjd inkl sockel ca 27 cm
884646
2021-03-02