Kjell Engman skulptur

Kjell Engman skulptur
Kjell Engman skulptur
Kjell Engman skulptur
Kjell Engman skulptur
Kjell Engman skulptur
Kjell Engman skulptur
Kjell Engman skulptur
Kjell Engman skulptur
Kjell Engman skulptur
Kjell Engman skulptur
Kjell Engman skulptur
Kjell Engman skulptur
Kjell Engman skulptur
Kjell Engman skulptur

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KJELL ENGMAN, skulptur, Kosta Boda, i form av man med rock och hatt, sandgjuten glasmassa med infälld dekor, på träsockel med belysning, numrerad 7264819, signerad ´ Kosta Boda Kjell Engman lim ed 60 ex´, höjd inkl sockel ca 27 cm

884646

2021-03-02