Peter Dahl färglitografi
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
PETER DAHL (1934-2019), färglitografi, signerad och numrerad 104/375, ur serien Farmors hus, bildstorlek 43x29 cm.
Kuntoraportti
Ej examinerad ur ram.
884649
Päivämäärä:
2021-03-14