Peter Dahl färglitografi

Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

PETER DAHL (1934-2019), färglitografi, signerad och numrerad 104/375, ur serien Farmors hus, bildstorlek 43x29 cm.

Kuntoraportti

Ej examinerad ur ram.

884649

Päivämäärä:

2021-03-14