Klubbat för:
750 SEK
1 200 SEK
PETER DAHL (1934-2019), färglitografi, signerad och numrerad 104/375, ur serien Farmors hus, bildstorlek 43x29 cm.
Ej examinerad ur ram.
884650
2021-03-14