Peter Dahl färglitografi

Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi

Klubbat för:

750 SEK

1 200 SEK

PETER DAHL (1934-2019), färglitografi, signerad och numrerad 104/375, ur serien Farmors hus, bildstorlek 43x29 cm.

Ej examinerad ur ram.

884650

2021-03-14