Finländskt glas stop 1800-tal

Finländskt glas stop 1800-tal
Finländskt glas stop 1800-tal
Finländskt glas stop 1800-tal
Finländskt glas stop 1800-tal
Finländskt glas stop 1800-tal
Finländskt glas stop 1800-tal

Klubbat för:

100 EUR

Utropspris

300 EUR

STOP, Finländskt 1800-tal, lätt gråtonat glas, räfflad nedrekant, höjd 16 cm

Lätt slitage

884657

2021-03-09